Skontaktuj się z nami

Kim jesteśmy?

Eurobud Asfalty Spółka z o.o. jest wiodącym producentem mieszanek mineralno asfaltowych na terenie Śląska, dostarczającym wykonawczym firmom drogowym produkt najwyższej jakości. Jesteśmy spółką dwóch prężnie działających firm w obszarach budownictwa infrastruktury drogowej, Eurovia Polska S.A. (grupa Vinci) o zasięgu międzynarodowym, oraz Drog-bud Częstochowa o zasięgu regionalnym.

Zakład produkcyjny

Zakład produkcyjny znajduje się w Mysłowicach przy ul. Sosnowieckiej 11. Produkcja odbywa się na wytwórni mas bitumicznych Benninghoven typ TBA 4000 U-C o wydajności 240 t/h. Jest to nowoczesna konstrukcja z całkowicie zautomatyzowanym procesem technologicznym, gwarantującym wysoką jakość wytwarzanych mas mineralno- bitumicznych. Nad bieżącą jakością produkowanych mas bitumicznych czuwa akredytowane Laboratorium. Wytwórnia posiada certyfikat Zakładowej Kontroli Produkcji. 

Jesteśmy organizacją, która wiedzą, praktyką i rzetelną pracą dąży do zdobycia miana niezawodnego partnera w biznesie. Stale otwieramy się na potrzeby rynku, pragniemy spełniać jego oczekiwania. Zadowolenie klienta jest dla nas sprawą priorytetową i w każdej chwili chętnie służymy pomocą.